Co je Azyl pro milence Ostrava a jak to u nás chodí?

 

Hledáte ve svém okolí milenecký azyl? Na začátek by bylo dobré dbát pár zásadních kritérií při jeho výběru. Důležitá je stoprocentní diskrétnost, intimita a soukromí. Toto Vám v našem Azylu pro milence v Ostravě zaručíme s naprostou samozřejmostí. Jako jediní od Vás nebudeme požadovat žádné osobní údaje. Stačí nám pouze Vaše jméno či přezdívka a můžete si začít užívat chvilky rozkoše.. Rozhodně by Vás také mělo zajímat i celkové vybavení mileneckého azylu...Přesvědčte se sami, že v našem Azylu pro milence v Ostravě budete nad míru spokojeni. Objednávky přijímáme na libovolně zvolenou dobu - několik hodin, den, popř. je možnost si pokoj v našem azylu pro milence v Ostravě pronajmout i mimo nabízené standardní doby. 

 

Co je to azyl pro milence?

 

Mnoho lidí se domnívá, že hodinový hotel nabízí intimní a střežené místo před světem pro řadu nevěrných manželů a jejich milenek. Nemusí to však být pravda, služby azylu pro milence v Ostravě často využívají i manželské páry, které touží po obohacení svého sexuálního života. Personál tohoto mileneckého azylu je vysoce diskrétní a má přísný zákaz sdělovat třetím osobám jakékoliv informace týkající se našich zákazníků. Milenecký pokoj si smíte zarezervovat přes mobilní telefon, či email.

 

Vybavení mileneckých pokojů

 

Diskrétnímu pokoji pro milence vévodí obrovská a dokonale ustlaná postel. Koupelna je u nás místem naprosté čistoty a perfektní hygieny. Zde můžeme najít čistá prostěradla a povlečení, ručníky, mýdla, sprchové gely a samozřejmě i kondomy. V pokoji je hostům k dispozici samozřejmě LCD televize a Hifi. V minibarech naleznete kvalitní pití jako je víno, šampaňské, pivo a také široká nabídka nealko nápojů. K dispozici máme také jako malé občerstvení různé druhy čokoládových i slaných tyčinek. Vybavení diskrétních pokojů se v našem mileneckém azylu liší podle typu zvoleného mileneckého pokoje. Všechna výše uvedená výbava je k dispozici v každé z kategorií pokojů našeho Azylu pro milence Ostrava

V mileneckých pokojích typu RELAX naleznete navíc vířivou vanu v interiéru pokoje a DVD přehrávač

V mileneckých pokojích typu RELAX PLUS naleznete také vířivou vanu  v interiéru pokoje, DVD přehrávač, navíc také masážní sprchový kout a klimatizaci

V  mileneckých pokojích typu RELAX LUX. které jsou vlajkovou lodí našeho Azylu pro milence Ostrava budete překvapeni velikostí diskrétního pokoje i velikostí postele. K výbavě patří samozřejmě vířivka přímo v pokoji, koupelna je vybavena masážním sprchovým koutem i bidetem. Na mileneckém pokoji nechybí samozřejmě DVD, velká sedací souprava a klimatizace. Tyto pokoje mají rozměry okolo 50 m2. Luxus je hold luxus.

 

 

 

Sečteno a podtrženo... Jsme si jisti, že v našem hnízdečku lásky, chcete-li v hodinovém hotelu Azylu pro milence v Ostravě - strávíte jednou či vícekrát neopakovatelné chvíle. Těšíme se na Vaši návštěvu!